Alatura-te echipei Vodafone

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Alatura-te echipei Vodafone active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.03.2020

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Daca iti place sa comunici si ai solutii pentru orice problema,
    Adori provocarile,
    Esti energic si dornic sa inveti,

    Te asteptam in echipa Vodafone!

    Recrutam pentru pozita de Early Collection, iar pentru detalii legate de beneficii ne poti contacta la 0770 954 353.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    Vei contacta clientii companiei Vodafone care au intarziat plata facturii cu cateva zile. Scopul principal este de a le reaminti clientilor ca data scadenta a facturii a fost depasita.

    Vei face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si vei avea parte de suport in desfasurarea activitatilor.

    S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: professional.com.ro/gdpr/

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    6.200 - 8.000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (16)