Inginer Vanzari-Oradea

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 14.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    ➣ O persoană responsabilă, comunicativă și bun negociator;
    ➣ Absolvent de studii superioare tehnice;
    ➣ Cunoștințe operare PC: Ms Office, Excel și Power Point;
    ➣ Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu;
    ➣ Permis de conducere.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    ➣ Menținerea și extinderea portofoliului de clienți având ca scop indeplinirea obiectivelor de vânzări;
    ➣ Prezentarea de oferte tehnico-comerciale, obținerea comenzilor, negocierea și semnarea contractelor, acorduri de plată, inclusiv urmărirea încasărilor;
    ➣ Dezvoltarea și susținerea de prezentări și informări generale, tehnice și comerciale pentru domeniile de activitate vizate;
    ➣Intreținerea corespunzătoare a bazei de date vânzări;
    ➣ Analiza continuă și aplicarea de contramăsuri cu privire la concurență.

    Alte informatii

    Beneficii:
    ➣ Salariu atractiv;
    ➣ Training tehnic 3 luni;
    ➣ Al-13-lea salariu;
    ➣ Bonus anual;
    ➣ Asigurare de sănătate;
    ➣ Mașina de serviciu.

    Așteptăm cât mai curând aplicația ta tel. 0746.047.580.