Vanzari prin telefon - Oradea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmexim active.

Vezi toate job-urile Vanzari prin telefon - Oradea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Farmexim
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 17.12.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii superioare
    - Experienta in vanzari prin telefon minim 6 luni (domeniul farmaceutic constituie avantaj)
    - Excelente abilitati de comunicare si negociere
    - Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare prin telefon
    - Cunostinte operare PC

    Responsabilitati

    - Promovarea produselor si a imaginii companiei si realizarea procesului de vanzare prin telefon
    - Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
    - Programarea la plata conform facturilor scadente si intocmirea rapoartelor necesare in procesul de vanzare

    Oradea,

    Oradea,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (21)