ARHIVAR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Apa Nova Bucuresti active.

Vezi toate job-urile ARHIVAR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Apa Nova Bucuresti
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 07.02.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi?
    Parte a grupului internațional Veolia, Apa Nova București este liderul operatorilor de apă și canalizare din România. Din anul 2000 Apa Nova şi-a asumat responsabilitatea de a furniza servicii esențiale sigure pentru locuitorii Capitalei, având o abordare sustenabilă, tradusă local printr-un management responsabil și optimizat al resurselor naturale epuizabile, cum este apa. În cei peste 20 de ani de activitate, Apa Nova rămâne o companie solidă și flexibilă, răspunzând în timp real condițiilor actuale ale pieței, evoluției tehnologiei și imperativelor legislației românești, pentru a asigura servicii publice sigure și de înaltă calitate.

    Valori companie: responsabilitate| inovație| solidaritate| orientare către client| respect

    Apa Nova București, o companie Veolia, se angajează să susțină diversitatea și incluziunea la locul de muncă, acordând aceleași oportunități tuturor candidaturilor, fără discriminare.

    Cerinte

    Nivel studii: medii;
    Nivel experiență: debutant/1-3 ani;
    Permis auto: categoria B;
    Competențe de utilizare a Ms Office și Google Suite;
    Abilități soft: comunicare, responsabilitate, atenție la detalii, operativitate.

    Responsabilitati

    Preluarea documentelor de arhivat de la sediile companiei;
    Scanarea documentelor și depozitarea acestora în arhivă;
    Rezolvarea solicitărilor de consultare a documentelor arhivate;
    Conducerea autovehiculului pentru a transporta persoane și documente.

    Confidențialitatea aplicației tale și protecția datelor personale sunt importante atât pentru tine cât și pentru Apa Nova Bucuresti. Înainte de a aplica pentru un post în Apa Nova, consultă Nota de informare privind prelucrarea datelor candidatilor, disponibila pe site-ul Apa Nova Bucuresti, sectiunea Cariere.

    Adresa locului de muncă: Crivina, oraș Bolintin Vale, jud. Giurgiu.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Apa Nova Bucuresti. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Apa Nova Bucuresti >>

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (33)