Junior Customer Care

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Junior Customer Care active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.11.2019

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii medii finalizate
    - Cunostinte de utilizare a calculatorului: MS Office (Word, Excel)
    - Bune abilitati de comunicare, atat verbal cat si in scris
    - Capacitatea de lucru in echipa
    - Capacitatea de a gasi solutii

    Responsabilitati

    - Solutionarea solicitarilor venite din partea Reprezentantilor, Directorilor de zona si Clientilor atat prin telefon, cat si prin e-mail
    -Oferirea de informatii referitoare la produsele noastre, competitii motivationale, oferte ori servicii
    - Participarea la traininguri de dezvoltare personala, teambuildinguri alese special pentru tine ori evenimente in cadrul companiei

    Alte informatii

    Locatie: Chiajna - langa Carrefour Militari
    Transportul este asigurat zilnic de la metrou Pacii, iar traseul de intoarcere este pana la statia Politehnica

    Te rugam trimite CV-ul tau aplicand la acest anunt sau ne poti contacta la acest numar: 0725 132 133.