Responsabil Logistica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Heraeus Electronics active.

Vezi toate job-urile Responsabil Logistica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Heraeus Electronics
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.01.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii medii
    - Experienta in domeniu (avantaj)
    - Dispus sa lucreze in 2 schimburi
    - Abilitati de comunicare, spirit de echipă si atitudine pozitiva

    Responsabilitati

    - Desfasoara activitatea de pregatire si ambalare finala a produselor finite in vederea livrarii catre clientii parteneri companiei
    - Cunoaste tipurile de ambalaj si etichete folosite in functie de tipul de produs finit si al destinatiilor de livrare
    - Asigura corectitudinea si calitate procesului de ambalare in corespondenta cu procedurile de ambalare existente
    - Manipuleaza si aranjeaza bunurile in zona de ambalare
    - Instiinteaza superiorul despre existenta plusurilor sau minusurilor materiilor de ambalare
    - Asigura citirea corecta a informatiilor de pe avizele de livrare
    - Asigura suport in procesul de manipulare si receptie a materiilor prime in Depozit

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial motivant
    - Bonus de sarbatori/ al 13-lea salar
    - Ore suplimentare 200%
    - Bonuri de masa (15 RON)
    - Asigurare privata de sanatate
    - Transport asigurat
    - Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (12)