Agent Telesales

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Agent Telesales active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.11.2019

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Esti colegul/a ideal/a daca:

    Ai abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere
    Esti o persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate
    Ai atitudine de vanzator, esti orientat/a spre clienti
    Identifici usor si intelegi nevoile si dorintele clientilor
    Ai cunostinte de operare PC: Microsoft Office, Internet
    Ai minim studii medii
    Ai ulilizat un soft de tip CRM - e un avantaj
    Ai experienta in HoReCa - un important avantaj

    Responsabilitati

    Context

    Marea familie foodpanda creste din nou! De data aceasta, viitorul (sau viitoarea) panda ne va ajuta intr-o activitate foarte importanta pentru noi: crearea de noi parteneriate cu restaurante din cat mai multe orase. Unde este provocarea? Va trebui sa faci asta remote, de la sediul nostru din Bucuresti, folosindu-ti la maxim abilitatile de persuasiune si negociere.

    Foarte important: acesta nu este un job in call-center, ci in cadrul unui departament de vanzari cu activitate de taren+birou.

    Activitatea ta va consta in:

    Contactarea telefonica a lead-urilor existente la nivel national
    Prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor oferite de foodpanda
    Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia
    Crearea si mentinerea unei relatii foarte bune pe parcursul negocierilor
    Urmarirea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual si realizarea acestuia

    Alte informatii

    Vei avea aceste beneficii:

    Salariu FIX + Bonusuri + Telefon + Laptop
    Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    Mediu de lucru placut, sediu central aproape de metrou
    Decont abonamente transport
    Bonuri de masa de 15 ron/zi, platite pe card
    Abonament medical la Regina Maria
    Contract pe perioada nedeterminata

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (31)