Junior PHP/Python Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HRS Romania active.

Vezi toate job-urile Junior PHP/Python Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.01.2020

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    - developer cu cel putin 1 an de experienta in PHP si/sau Python;

    - absolvent de Automatica si Calculatoare sau Cibernetica (oricare alta specializare similara este potrivita);

    - pasionat de programare si de tehnologie in general;

    - orientat spre a reduce timpul de execuție al unei aplicații cu cateva milisecunde doar pentru ca se poate, nu pentru ca trebuie;

    - orientat catre a invata permanent lucruri noi;

    Responsabilitati

    - dezvoltarea unei platforme de e-commerce -> books-express.ro folosind PHP/Python, HTML, CSS, PostgreSQL si Mongo DB;

    - oportunitatea de a participa hands-on la scrierea unei aplicatii de la zero, un sistem

    ERP de management a datelor si integrare cu diversi furnizori;

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (177)