Customer support Sector 6 Bucuresti

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.11.2019

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Ce căutăm?
    - minim absolvenți liceu cu diplomă de Bacalaureat/ absolvent licență/ student/ masterand
    - cunoștințe medii de limbă engleză
    - disponibilitate de a lucra n tură de noapte+weekend (max. 2 weekend-uri/luna)
    - experiența n Call Center reprezintă un avantaj

    Responsabilitati

    preluarea apelurilor telefonice ale clienţilor (posesori de carduri şi reprezentanţi ai instituţiilor-client) şi soluţionarea problemelor semnalate de aceştia privind cardurile şi tranzacţiile aferente, ATM, etc, prin furnizarea de informaţii şi suport tehnic permanent;
    oferirea de informaţii corecte şi actualizate clienţilor;
    nregistrarea tuturor apelurilor n aplicaţia dedicată;
    monitorizarea diferitelor interfeţe din sistem;
    procesare fişiere respectnd SLA;
    preluare şi transmitere sesizări/informări via e-mail;
    nregistrarea reclamaţiilor din partea clienţilor şi rezolvarea acestora la nivelul lor de competenţă sau escaladarea sesizărilor şi urmărirea procesului pnă la finalizarea acestora;

    Alte informatii

    Ce propunem?
    - salariu atractiv, in funcție de experiență
    - tichete de masă
    - oportunități de dezvoltare profesională și personală
    - mediu de lucru plăcut, prietenos
    - punct de lucru in sectorul 6

    S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: professional.com.ro/gdpr/

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>