Reprezentant vanzari distribuitor piese auto

Angajator: ELIT România
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Craiova
  • Pitesti
  • Actualizat la: 15.10.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare finalizate
    Proaspat absolvent facultatea de autovehicule rutiere sau transporturi - avantaj
    Comunicativ(a), Flexibil(a), Proactiv(a)
    Experienţă n vnzări b2b - constituie avantaj
    Permis de conducere cat. B fara incidente rutiere majore

    Responsabilitati

    Preluarea portofoliului de clienti alocat si dezvoltarea acestuia
    Identificarea de noi clienţi - service-uri auto / magazine de piese auto,
    Negocierea şi semnarea de contracte cu clientii
    Vizitarea clienţilor existenti in portofoliu şi dezvoltarea relatiei comerciale cu aceştia
    Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată

    - Vei fi angajat cu contract de munca perioada nedeterminata;
    - Vei fi platit la timp, in fiecare luna - se acorda avans si lichidare
    - Vei castiga un salariu fix garantat + bonus din vanzari
    - Masina de serviciu full-time, laptop, telefon de serviciu