Montator - presupune deplasare in tara,permanent

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Montator - presupune deplasare in tara,permanent active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Marketing
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Beius
  • Timisoara
  • Actualizat la: 07.01.2020

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Disponibilitatea pentru deplasare in tara permanent, cu posibilitate si in afara granitelor;
    - Sa stie ca perioada de deplasare poate dura 30-60 zile, inclusiv sambata si duminica neintrerupt;
    - Sa inteleaga ca se lucreaza pe baza de proiecte: deschidere supermarket, redecorare magazine mari;
    - Zilele libere pot fi acordate doar dupa 30-60 de zile, cand se incheie un proiect de amenajare;
    -Se acorda zile libere, sau concediu, doar in situatii de urgenta, sau forta majora;
    - Deplasarea la si de la o localitate la alta, sau in aceeasi localitate se face cu masina firmei, sau cu tren/autocar/taxi;
    - Sa cunoasca faptul ca munca efectiva inseamna: montare/demontare rafturi metalice, montaj elemente de pret, montaj articole publicitare in magazine; descarcare/incarcare marfa in camioane; receptie marfa;
    - Sa aiba aptitudini tehnice si experienta in activitatea de montaj;
    - Mentinerea curateniei la locul de munca;
    - Se lucreaza 90% din timp in spatii incalzite, in interior;
    - Este important sa aibe experienta in folosirea urmatoarelor scule: flex, autofiletanta, percutor, circular de mana, etc;
    - Sa cunoasca faptul ca se va lucra inegal. Timpul de lucru nu depaseste 9 ore pe zi cu pauze incluse;
    - Lucrul este in picioare si frecvent la inaltime, pe utilaje de ridicat, scara, sau schela;
    - Initiativa, atentie deosebita la detalii, capacitatea de lucru in echipa;
    - Harnic, indemanatic, serios;
    - Permis conducere, categoria B.

    Oferta

    - Salariul de start 1600 net + 90 lei/zi;
    - Salariul se achita astfel: avans 40% din salariu in data de 30 lunar; plata 60% din salariu in data de 15 lunar, iar
    diurna se vireaza in perioada 16-18 lunar;
    - Instruire de specialitate la locul de munca;
    - Cazare la pensiuni, sau hoteluri in camere de 2-3 persoane;
    - Mic dejun gratuit;
    - Transport decontat.

    Responsabilitati

    Oferta

    Aplica fara CV
    Arad, Craiova, Timisoara, Job national

    Aplica fara CV
    Timisoara,