Business Travel Planner

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 15.10.2019

    Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Support și Dezvoltare IT.

    Ce îţi propunem ? Provocări, zi de zi! Provocarea de a te adapta unei companii care crește anual cu peste 80%, provocarea de a fi într-o permanentă competiție cu tine însuți, provocarea de a lua proiecte de la 0 și de a le da un sens!

    Îți încurajăm spiritul antreprenorial, creativitatea și ideile originale. Îți oferim posibilități de dezvoltare a carierei, training-uri la nivel internaţional care să te ajute să devii un profesionist din ce în ce mai bun, dar și sprijin personal, solidaritate în momentele dificile.

    Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung, iar provocările nu te sperie, ci sunt impulsul care te împinge spre birou zâmbind, te invităm să ne cunoaștem și să vorbim despre cariera ta!

    Cerinte

    Ne dorim ca viitorul nostru coleg:
    - Sa aiba un bun nivel de comunicare în limbile engleza (minim B2) si franceza (minimum B1);
    - Sa fie dinamic, proactiv si organizat;
    - Sa faca dovada de o buna capacitate de prioritizare.

    Experienta într-o agentie de turism este considerata un real avantaj, dar poate fi compensata cu o extra doza de motivatie.

    Responsabilitati

    Esti cel care planfica pas cu pas detaliile viitoarelor vacante si/sau deplasari? Avem un post care ar putea sa ti se potriveasca - cel de Business Travel Planner.

    Business travel planner-ul nostru are sansa de a:
    -Lucra într-o echipa unita si dinamica;
    -Îsi perfectiona nivelul de limba franceza si engleza;
    -Gestiona fluxul de deplasari;
    -Propune noi modalitati de organizare a deplasarilor interne si externe pentru a optimiza costurile;
    -Colabora cu angajatii echipelor suport din Veo, clientii acestora, dar si top managementul companiei, organizând calatoriile de afaceri si oferindu-le sprijin în caz de probleme;
    -Negocia/Renegocia contracte cu furnizori noi si existenti, pentru cazarea la hoteluri si închirierile de masini;
    -Selecta noi furnizori care sa satisfaca nevoile de mobilitate ale salariatilor grupului de firme, în contextul unei dezvoltari internationale, toate acestea respectând normele legale privind confidentialitatea datelor si informatiilor.

    Valorific?m dorin?a de a înv??a ?i î?i oferim urm?toarele beneficii:

    - Pachet salarial motivant;
    - Posibilitate de dezvoltare profesional?;
    - Desf??urarea activit??ii într-o echip? tân?r? ?i profesionist?.

    Sun? interesant? Aplic? ?i po?i deveni noul nostru Business Travel Planner.