Ofiter Colectare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Simplu Credit active.

Vezi toate job-urile Ofiter Colectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Simplu Credit
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.11.2019

    Simplu Credit IFN este o institutie financiara nonbancara care incepand cu anul 2007 desfasoara activitati de creditare in Romania, oferind solutii de finantare flexibile, rapide si accesibile clientilor persoane fizie si juridice.

    In linie cu planul de dezvoltare si consolidare al companiei, echipa noastra se mareste si doreste sa te cunoasca.

    Ne consideram angajatii membrii in familia mare Simplu Credit, ii sprijinim in activitatea de zi cu zi si sustinem dezvoltarea profesionala si stabilitatea echipei.

    Apreciem oamenii proactivi si seriosi si va invitam sa crestem impreuna in perioada urmatoare.

    Cerinte

    - Atitudine proactiva si entuziasm.
    - Abilitati de comunicare si negociere;
    - Studii Medii / Superioare
    - Simt Analitic
    - Perseverenta in atingerea obiectivelor;
    - Experienta in activitati de colectare / Call Center (experienta in domeniul financiar / bancar poate constitui un avantaj);

    Responsabilitati

    - Contactarea telefonica a clientilor cu intarzieri fata de termenele de plata stabilite in contract
    - negocierea conditiilor de plata conform procedurilor interne
    - Cunoasterea fluxurilor si produselor de restructurare ale institutiei;
    - redactarea de rapoarte specifice companiei
    - Ofertarea clientilor cu produse de restructurare clientilor

    Alte informatii

    Iti oferim:

    Sansa de a face parte dintr-o echipa de profesionisti, de a lucra intr-un mediu foarte dinamic care recompenseaza si incurajeaza performanta, creativitatea, spiritul de Initiativa si integritatea;
    Acordarea unui venit fix + bonus in functie de performanta;
    Bonuri de masa
    Abonament de transport
    Abonament Medical
    Oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Te asteptam in echipa noastra daca esti o persoana intreprinzatoare, ambitioasa si increzatoare.

    Aplica fara CV
    Remote

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (5)