Data entry agent

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hamilton Central Europe active.

Vezi toate job-urile Data entry agent active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Hamilton Central Europe
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 29.10.2019

    Hamilton Central Europe și-a început activitatea în România prin producția de componente destinate seringilor cu microlitru. Odată cu deschiderea acestui sediu, România a devenit a doua țară din Europa, după Elveția, în care Compania Hamilton desfășoară activități de producție. De altfel, Compania Hamilton este și singura companie din țară specializată în producția de componente destinate seringilor cu microlitru.

    În prezent, în fabrica din Giarmata, echipa noastră produce instrumente de precizie ridicată folosite în laboratoarele de analiză și cercetare (seringi de mare precizie, pompe, valve, ace, module de pipetare etc.), precum și accesorii pentru aparatura medicală. Produsele fabricate de către Hamilton Central Europe în Timiș sunt utilizate în piețele de profil din Europa, Asia și Africa de Sud, în mare parte în laboratoarele de cercetări științifice, laboratoarele de aplicații analitice și secții de terapie intensivă.

    Cerinte

    Ce dorim sa gasim:

    Studii medii sau superioare
    Experiențade 1-2 ani intr-o pozitie similara
    Focusat pe rezolvarea problemelor, cunostiinte de limba engleza (nivel mediu), cunostiinte de PC
    Gandire analitica,idei de imbunatatire continua
    Persoana organizata, rabdatoare, cu spirit de initiativa, atenta la detalii

    Responsabilitati

    Ce este nevoie sa faci:

    organizarea transporturilor, arhivarea documentelor;
    tine legatura cu transportatorii in vederea organizarii in bune conditii a transporturilor;
    administrarea documentelor din departamentul shipping;
    pregatirea procedurilor de sistem pentru procesul de facturare;
    receptiatuturor materialelor in sistemul ERP;
    crearea de facturi pentru produsele livrate;
    crearea documentelor de transport;
    gestionarea reclamatiilor venite din partea clientiilor;
    pregatirea documentelor pentru livrare;
    ajuta la indeplinirea tuturor sarcinilor din depozit;

    Alte informatii

    Ce oferim:

    Salariu competitiv si alte beneficii
    Tichete de masa la valoarea nominala de 15 lei
    Al 13-lea salariu
    Bonus anual de pana la 1200 lei brut, acordat in functie de performantele companiei
    Bonus de recomandare a unui coleg: 1200 lei brut/recomandare
    Ore suplimentare platite dublu
    Asigurare medicala pentru tine si familia ta
    Transport asigurat din Timisoara si Dumbravita
    Oportunitati de dezvoltare profesionala (cursuri si specializari)
    Pachet de discount pentru activitati sportive wellness
    Conditii foarte bune de lucru (mediu curat, temperatura potrivita)
    Team building-uri evenimente

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (23)