Marketing Specialist

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Constructii
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Strainatate
  • Actualizat la: 08.10.2019

    ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE este o companie fondata in Romania in anul 1999, specializata in fatade si care aspira la  primele locuri in domeniu, raspunzand cu fidelitate la infinita varietate de nevoi si dorinte ale clientilor
    nostri. Pentru Romania, ALU DESIGN a reprezentat primul birou de inginerie destinat proiectarii fatadelor - domeniu inovator  pentru acele vremuri.

    Cerinte

    - Absolvent de studii superioare ( preferabil in domeniile : Comercial, Marketing sau Constructii )
    - Limba Franceza - avansat
    - Dispobibilitate pentru deplasari in Franra 50% din timp.
    - Persoana deschisa, flexibila, sociabila si cu atitudine pozitiva
    - Dorinta de a se dezvolta profesional si de a invata lucruri noi

    Responsabilitati

    - Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti
    - Tine legatura cu actuali pentru a pastra o buna colaborare
    - Dezvoltarea si implementarea strategiilor de marketing a companiei

    Alte informatii

    - Pachet salarial atractiv, salariu fix plus diurna externa
    - Posibilitate de dezvoltare profesionala si personala
    - Lucrul pe proiecte internationale de anvergura
    - Asigurare de sanatate