Relatia cu publicul CopyPrint Romana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Copyprint active.

Vezi toate job-urile Relatia cu publicul CopyPrint Romana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Copyprint
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.11.2019

    Cu o experiență de peste 15 ani în domeniul tiparului digital și al materialelor promoționale, Copyprint oferă cele mai inovative produse și soluții de copiere, printare, împreună cu servicii de înaltă calitate care să satisfacă cele mai exigente nevoi și cerințe ale clientilor noștri.

    O preocupare permanentă o reprezintă diversificarea ofertei de produse și servicii corelată cu menținerea standardelor calitative ridicate.

    Cerinte

    - Persoana sociabila, ce interactioneaza usor cu cei din jur, orientat catre client; Abilitati excelente de comunicare si negociere;

    - Atentie distributiva;
    - Dorinta/ capacitatea de a invata lucruri noi (produse sau tehnici de personalizare) utile in activitatea zilnica;
    - Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba romana si ENGLEZA;
    - Cunostinte bune de utilizare PC (Microsoft Office word, excel);
    - Tinuta profesionala.

    Responsabilitati

    - Furnizeaza informatii si face recomandari catre client (front office, email, telefon) referitoare la serviciile firmei;
    - Emite si elibereaza documentele primare specifice vanzarii (factura, bon fiscal);
    - Incaseaza contravaloarea facturilor/ bonurilor fiscale emise;
    - Urmareste intregul flux al proceselor, pana la finalizarea comenzilor;
    - Urmareste stocurile de materiale necesare productiei, comanda la timp catre furnizori;
    - Introduce documentele primare de achizitie in sistemul informatic de gestiune;
    - Intocmeste evidente si rapoarte conform cerintelor postului.

    Alte informatii

    - Program full-time Copyprint Piata Romana
    - Contract de munca cu durata nedeterminta;
    - Mediu placut, colegi prietenosi, saritori;
    - Pachet salarial bun.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)