Warehouse Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cupio active.

Vezi toate job-urile Warehouse Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Cupio
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 08.05.2020

    Cupio este un brand românesc, fondat în anul 2011, ce comercializează produse cosmetice profesionale pentru înfrumusețare, din domeniile: manichiură, make-up, îngrijire personală, dotări saloane.
    În prezent, din portofoliul brandului fac parte peste 10.000 de produse. Echipa Cupio este tânără, entuziastă și numără 120 de angajați.

    Cerinte

    Capacitate de planificare si organizare a activitatii si echipei din subordine
    Cunostinte privind managementul stocurilor
    Cunostinte PC (MS Office, Internet)
    Persoana dinamica, orientare catre client, spirit de competitie, gandire analitica, seriozitate
    Oganizare, negociere si lucru in echipa
    Experienta in gestiune depozit de minim 2-3 ani poate constitui un avantaj

    Responsabilitati

    Planifica, organizeaza, coordoneaza si conduce activitatile specifice din cadrul depozitului
    Planifica, organizeaza si coordoneaza echipa din subordine
    Analizeaza, decide si confirma respectarea termenelor de pregatire a comenzilor de produse, inunctie de termenele de livrare solicitate
    Se asigura de existenta si corectitudinea tuturor documentelor de intrare / iesire
    Asigura integritatea stocului de produse din depozit
    Monitorizeaza operarea in sistemul de evidenta informatica al societatii a miscarilor de produse din depozit
    Participa la realizarea inventarelor
    Coordoneaza activitatea de gestionare si depozitare
    Participa la activitatile specifice depozitului (receptia marfurilor, aranjarea marfurilor,)
    Asigura pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare
    Elibereaza marfurile in baza notelor de comanda aprobate
    Ia masuri de mentinere a stocurilor in limitele optime

    Oferim stabilitate si siguranta, asociate unui pachet salarial atractiv.
    Candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati urmand sa se stabileasca detaliile.

    Arad, Timisoara, Titu,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (6)