TAMPLAR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile TAMPLAR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.01.2020

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Cum ar trebui sa fiti?
    Sunteti candidatul ideal daca:
    - Aveti indemanare in utilizarea echipamentelor de mana Festool;
    - Aveti cunstinte despre prelucrarea materialelor din mdf si laminate ( HPL clasic si compact);
    - Cunostinte in domeniul termoformari corian/hi-macs;
    - Aveti disponibilitate pentru deplasari in tara.

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faceti?
    In postura de TAMPLAR veti desfasura urmatoarele activitati:
    - Va veti ocupa de producerea mobilierului specializat pentru farmacii, clinici medicale, dar si pentru spatii comerciale si standuri expo;
    - Montarea mobilierului la client;
    - Veti folosi echipamente de mana Festool.

    Ce puteti castiga?
    Daca va veti alatura echipei IANSON, veti avea de castigat!
    - Salariu motivant in functie de nivelul experientei dumneavoastra;
    - Mediu de lucru foarte curat;
    - Pentru cei fara experienta in domeniul mobilei se solicita indemanare in lucrul cu scule de mana sau cu echipamente tehnologice. Se poate face calificarea la locul de munca.

    Angajator: IANSON PROD este o companie producatoare de mobilier specializat atat pentru farmacii si clinici medicale cat si pentru magazine, spatii comerciale si standuri expo.Import/distributie sertare metalice profesionale ICAS.

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (213)