Beauty Advisor

Angajator: PARFUMERIE DOUGLAS
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
    - spirit comercial
    - interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
    - seriozitate
    - prezenta placuta si limbaj ingrijit
    - experienta in comert
    - rezistenta la stres
    - cunoasterea unei limbi straine (de preferat)

    Responsabilitati

    - promovarea si vanzarea produselor cosmetice si de parfumerie din magazin
    - consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
    - realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, intretinerea rafturilor, emiterea de comenzi la furnizor pentru brand-urile alocate, aplicarea promotiilor existente, etc.
    - disponibilitate deplasari pentru stagii de pregatire

    - pachet salarial motivant ( salariu, bonuri de masa, discounturi, bonusuri)
    - posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
    - mediu de lucru elegant si placut
    - echipa tanara si profesionista
    - training-uri de specialitate