Glovo Operational Agent - Dashboard

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Glovo Operational Agent - Dashboard active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.11.2019

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    - Bune abilitati de comunicare;
    - Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
    - Flexibilitate si adaptabilitate;
    - Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;

    Responsabilitati

    - Vei initia apeluri telefonice si vei oferi suport clientilor/curierilor/partenerilor;
    - Vei monitoriza, valida si verifica comenzile din sistem;
    - Vei nota si actualiza in aplicatia interna informatiile obtinute;
    - Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si consolidarea unei echipe

    - Program flexibil: Program 8 ore, in ture, 5 zile din saptamana (+ 2 week-end-uri cu liber in timpul saptamanii);
    - Se ofera spor pentru orele de noapte si se asigura transport in tura de seara;
    - Posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
    - Abonament medical la Regina Maria;
    - Training-uri de start-up platite si traininguri ocazionale de dezvoltare profesionala;
    - Alti 300 de colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa;
    - Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (76)