Sef Schimb Timisoara

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.10.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - studii mediirn- cunoasterea utilizarii mijloacelor de masura si control (micrometre, sublere, balante, multimetru digital, etc.) ;rnacuitate vizuala buna;rn- ndemnare, precizie şi rigurozitate n efectuarea operaţiilor specifice;rn- capacitate de analiză şi sinteză;rn- atenţie deosebită n analizarea detaliilor;rn- comunicare interactivă la locul de muncă;rn- planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor;rn- capacitate de a evalua şi de a lua deciziirn-cunoştinţe de utilizare a calculatoruluirn- disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi.rn

    Responsabilitati

    - organizarea procesului de productie din punct de vedere cantitativ si calitativ in functie de programul zilnic stabilit;rn- acordarea asistentei tehnice personalului din sectia de productie;rn- respectarea si aplicarea regulamentului de organizare si functionare;rn- discuta cu seful ierarhic despre problemele aparute in desfasurarea activitatii;rn- respecta standardele de asigurare a calitatii in activitatea depusa;rn

    Beneficii:rnrn- Salariu peste media pietei - negociat pe baza experientei;rn- Tichete de masa in valoare de 15 leitichet;rn- Ore suplimentare platite 200%;rn- Bonus pentru weeckend;rn- Spor ore de noapte;rn- Transport asigurat.rnrnPentru mai multe detalii sau programarea unui interviu ne puteti contacta la tel 0731520741.rn