Inginer Proces Timisoara

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Management - Consultanta
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 19.10.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii medii superioare preferabil in domeniul tehnic;
    - Experienta anterioara in domeniul productiei;
    - Utilizarea calculatorului la nivel mediu;
    - Persoana onesta, corecta si profesionista;
    - Capacitate de planificare, organizare si control;
    - Cunoasterea limbii englezefranceze prezinta avantaj.

    Responsabilitati

    - Organizeaza, desfasoara si analizeaza masuratori specifice utilizand echipamentele din dotare;
    - Face propuneri de modificari ale procesului de productie in scopul imbunatatirii calitatii produselor;
    - Elaboreaza bilanturi energetice;
    - Efectueaza analize si ofera solutii pentru oprimizarea consumului energetic;
    - Analizeaza si identifica metode pentru reducerea costurilor de productie;
    - Sustine proiectele diverse aflate in desfasurare in cadrul fabricii.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu atractiv
    - Bonusuri anuale
    - Mediu de lucru placut .
    - Tichete de masa
    - Transport asigurat.

    Pentru mai multe detalii sau programarea unui interviu ne puteti contacta la tel 0731520741.