Recruitment analyst

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Accace Romania active.

Vezi toate job-urile Recruitment analyst active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Accace Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.02.2021
    Scurta descriere a companiei

    CE OFERIM?

    O gama completa de servicii de consultanta si BPO multi-country.

    Punem accentul pe inovatie si exploram solutii BPO si de consultanta inteligente, care sa contribuie la succesul clientilor nostri. Expertiza, intelegerea profunda a afacerii clientului nostru, gandirea out-of-the-box si entuziasmul ne califica drept un partener de incredere pe toate planurile.

    DE CE SUNTEM DIFERITI?

    Solutii eficiente conduse de inovatie.

    Dezvoltam solutii IT pentru clientii nostri pentru a gestiona cat mai bine procesele de contabilitate, salarizare si resurse umane. De asemenea, avem experienta in livrarea de servicii multy-country, reducerea de costuri si economisirea timpului petrecut cu gestionarea unei retele de diferiti furnizori externi.

    Misiunea noastra este de a ne sprijini clientii, colegii si partenerii sa isi atinga visurile, lasand o amprenta pozitiva asupra lumii.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:
    - Sa ai capacitatea de a-ti planifica activitatea in mod independent si sa ai orientarea catre rezultate, cautand intotdeauna solutii pentru imbunatatirea performantei individuale
    - Sa stapanesti limba engleza nivel avansat (scris si vorbit)
    - Sa ai cunostinte de baza in utilizarea Excel
    - Sa detii o experienta in recrutare si resurse umane de minim 3 ani

    Responsabilitati

    Deocamdata, ne dorim o colaborare pe o durata de doi ani dar suntem convinsi ca ne vei demonstra prin implicarea ta ca meriti sa continui in echipa noastra pe o durata nedeterminata. Astfel, acest rol presupune:
    - Coordonarea implementarii strategiei si a proiectelor de HR, agreate atat la nivel de Grup, cat si la nivel local
    -Coordonarea si monitorizarea proceselor de induction & onboarding, feedback si performance management, team motivation & engagement
    -Gestionarea procesului de recrutare de la A la Z, atat pentru echipa noastra cat si pentru potentiali clienti (de la crearea profilului, postarea anunturilor, stabilirea sustinerea interviurilor, transmiterea feedback-ului sau a ofertei financiare, actualizarea bazei de date)
    - Organizarea evenimentelor interne cu ajutorul colegilor din echipa de Admin

    Alte informatii

    Ce iti oferim in schimb:
    - Salariu motivant si bonus anual in functie de performanta
    - Tichete de masa
    - Abonament medical la o clinica privata cu renume
    - Asigurare medicala pentru calatoriile in strainatate
    - Locatie centrala si flexibilitatea programului de munca
    - Home office
    - Concediu de studiu platit
    - Zile extra de concediu de odihna
    - Curs de engleza, traininguri interne, sustinere financiara pentru diverse traininguri/conferinte externe
    - Ceai, cafea si fructe la birou
    - Abonament Bookster
    - Sansa de a te dezvolta si de a lucra alaturi de colegi prietenosi, cu un puternic background profesional
    - Organizam diverse evenimente interactive care ajuta la destinderea atmosferei si la intarirea spiritului de echipa. Urmareste pagina noastra de Facebook - Accace Careers Romania - si fii parte din #accacelife!

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (37)