Consilier HR - Limba Franceza

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - Studii superioare finalizate in domeniu Resurse umane, Sociologie, Psihologie prezinta un avantaj;
    - Minim 1 an experienta in domeniul HR;
    - Limba franceza nivel C1 C2;
    - Limba engleza nivel B2;
    - Bune abilitati de comunica, persoana dinamica, serioasa si motivata, orientata catre client.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Managementul ntrebărilor solicitărilor primite;
    - Primeste ntrebări solicitări (prin telefon sau e-mail) pe teme de resurse umane de la angajați și reprezentanți HR;
    - Rezolva cererile solicitările domeniului său de activitate, fie prin telefon, fie prin e-mail;
    - Escaleaza cererile care nu au obiectivul său la nivelul al doilea sau al treilea sau la centrul de expertiză, pentru persoanele autorizate;
    - Solicita asistența managerului Centrului de contact coordonatorul echipei pentru a nchide solicitările complexe;

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masa;
    - Program de lucru office L-V: 9:00 17:00;
    - Mediu de lucru placut si modern.