Internship platit- Departamentul Financiar

Angajator: Bitcoin Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2019

    Btr Exchange ( Bitcoin Romania) s-a infiintat in primavara anului 2014, cand a adus in tara primul ATM Robocoin pentru bitcoin din Europa Continentala. De atunci a urmat o dezvoltare continua, ajungand sa detina cea mai mare retea de ATM-uri si sa incheie parteneriate strategice cu alte companii specializate in tranzactii financiare, pentru facilitarea accesului la servicii de tranzactionare bitcoin, cat si cele mai importante altcoin-uri, in intreaga tara.

    Cerinte

    Esti pregatit sa fii Intern in cadrul companiei noastre daca :

    -Esti student la o facultate cu profil economic (minim anul 2 de studiu)
    -Te-ai implicat in proiecte individuale sau de echiparn
    -Esti familiarizat cu programul Excel
    -Esti pasionat de cifre
    -Esti motivat si atent la detalii
    -Doresti sa acumulezi noi cunostinte in domeniul economic

    Responsabilitati

    Alte informatii

    Ce iti oferim ca Intern la Bitcoin Romania?

    -3 luni de intership
    -Internship platit pe toata perioada
    -Pizza day with the team
    -Mediu de lucru prietenos si support continuu din partea echipei
    -Oportunitatea de a lua contact cu lumea crypto, un domeniu fascinant si de viitor
    -Sansa de a obtine un loc de munca permanent in functie de performantele demonstrate pe durata programului de internship