Consilier Logistică

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Leroy Merlin active.

Vezi toate job-urile Consilier Logistică active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Leroy Merlin
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Sibiu
  • Timisoara
  • Actualizat la: 24.11.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Orientare și deschidere către client;
    Capacitate de organizare și prioritizare;
    Capacitate de adaptare;
    Capacitate de comunicare și spirit de echipă;
    Responsabilitate și seriozitate;
    Atitudine pozitivă;
    Dorința de a lucra într-un mediu dinamic, într-o companie în continuă dezvoltare.

    Descrierea jobului

    Asigură manipularea mărfurilor şi/sau a materialelor din depozit fără pierderi;
    Se asigură că marfa primită corespunde cu informaţiile existente pe documentele de însoţire a acesteia;
    Numără produsele ce vor intra în stoc;
    Respectă condiţiile şi standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficientă a depozitului;
    Se asigură de buna funcţionare a echipamentelor din dotarea depozitului;
    Participă la inventarele periodice;
    Sortează paleţii şi aranjează marfa în depozit.

    Descrierea companiei

    Membră a Grupului Francez Adeo, numărul 3 mondial în piața de bricolaj, compania LEROY MERLIN România are în prezent deschise magazine în București, Craiova, Ploiești, Brașov, Cluj-Napoca, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Suceava, Bacău, Iași, Timișoara, Oradea, urmând să deschidă și alte magazine în principalele orașe din țară. Magazinele LEROY MERLIN oferă clienților săi soluții pentru amenajarea spațiului, decorare, grădinărit, construcții, bricolaj. Astfel, visele fiecarui client se pot îndeplini grație prețurilor accesibile și diversității produselor.

    LEROY MERLIN susține platforma comunitara online FACEM-FACEM pusă la dispoziția tuturor pasionaților de bricolaj, construcții, decorațiuni și grădinărit. La Leroy Merlin reușita fiecărui membru al companiei contribuie la reușita companiei.

    Timisoara,