Consilier Vânzare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Leroy Merlin active.

Vezi toate job-urile Consilier Vânzare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Leroy Merlin
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Iasi
  • Timisoara
  • Actualizat la: 24.11.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Orientare și deschidere către client;
    Experiența anterioară în comerț constituie avantaj;
    Responsabilitate și seriozitate;
    Dinamism și spirit de inițiativă;
    Flexibilitate și spirit de echipă;
    Capacitate de adaptare și comunicare.

    Descrierea jobului

    Întâmpină clientul cu amabilitate, îl ajută să-şi aleagă produsele, îi oferă soluţii şi servicii;
    Aprovizionează în mod corect şi eficient rafturile din magazin;
    Realizează în mod corect inventarele;
    Asigură amplasarea corectă a mărfurilor pe rafturi;
    Depozitează şi manipulează în mod corespunzător marfa;
    Verifică şi întreţine ordinea, curăţenia din raioane, sesizează şi înlătură eventualele defecţiuni;
    Asigură o imagine plăcută a magazinului.

    Descrierea companiei

    Membră a Grupului Francez Adeo, numărul 3 mondial în piața de bricolaj, compania LEROY MERLIN România are în prezent deschise magazine în București, Craiova, Ploiești, Brașov, Cluj-Napoca, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Suceava, Bacău, Iași, Timișoara, Oradea, urmând să deschidă și alte magazine în principalele orașe din țară. Magazinele LEROY MERLIN oferă clienților săi soluții pentru amenajarea spațiului, decorare, grădinărit, construcții, bricolaj. Astfel, visele fiecarui client se pot îndeplini grație prețurilor accesibile și diversității produselor.

    LEROY MERLIN susține platforma comunitara online FACEM-FACEM pusă la dispoziția tuturor pasionaților de bricolaj, construcții, decorațiuni și grădinărit. La Leroy Merlin reușita fiecărui membru al companiei contribuie la reușita companiei.

    Cluj Napoca, Floresti,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (21)