Economist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Audionova active.

Vezi toate job-urile Economist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Audionova
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.10.2019

    De 24 de ani, înțelegi, trăiești și iubești cu aparatele auditive Audionova.

    Aducem bucuria sunetelor înapoi în viața ta și suntem alături de tine cu soluții potrivite de reabilitare auditivă, acolo unde tratamentul medicamentos sau soluțiile chirurgicale au dat greș.

    Fie că îți este dor să te bucuri de sunetele naturii sau de râsetele nepoților, la Audionova te bucuri de aparate auditive personalizate, potrivite dorințelor tale, realizate cu ajutorul tehnologiei 3D.

    Pentru că auzul tău este responsabilitatea noastră, alegem tot ce este mai bun pentru tine. De aceea, folosim aparatură de diagnosticare a hipoacuziei de ultimă generație și suntem unicul distribuitor de aparate auditive ReSound în Romania.

    Cerinte

    - Studii economice finalizate
    - Experienta cel putin 3 ani pe un post similar
    - Bune cunostinte Word, Excel

    Responsabilitati

    -Verificare registrul de casa;
    -Verificarea si inregistrarea deconturilor;
    -Inregistrarea extraselor de la banca;
    -Inventariere gestiune magazie centrala si puncte de lucru;
    -Verificarea jurnalelor de TVA;
    -Verificarea fiselor de furnizoriclienti;
    -Verificarea balantei lunare;
    -Verificare fisa platitor, obtinerea certificatelor fiscale.
    -Emiterea facturilor catre clienti

    Alte informatii

    - Decontare transport
    - Masa
    - Conditii excelente de lucru
    - Posibilitate de avansare

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (8)