Planificare productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Planificare productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.12.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    - Experiență pe un post similar (planificare producție);
    - Experiență n MRP (planificarea resurselor de fabricație);
    - Bune cunoștințe de MS Office și SAP;
    - Abilități organizaționale și de rezolvare a problemelor;
    - Bune abilități de comunicare;
    - Studii superioare;
    - Limba engleză - nivel avansat (limba germană este un plus).

    Responsabilitati

    - Coordonează fluxulul de producție pentru unul sau mai multe produse;
    - Planifica și prioritizează operațiunile, asigură maximizarea performanței și ntrzierea minimă;
    - Determină forța de muncă, a echipamentelor și a materiilor prime necesare pentru acoperirea cererii de producție;
    - Monitorizează procesul pentru a se asigura că este finalizat la timp;
    - Abordează problemele atunci cnd apar, astfel nct ntreruperea să fie minimă;
    - Obține informațiile de ieșire numărul de produse finite, procentul defectelor;
    - Pregătește și transmite rapoartele de stare și performanță;
    - Colaborează cu departamentul de calitate și depozit.

    BENEFICII:

    - Salariu atractiv;
    - Bonuri de masă;
    - Al-13-lea salariu;
    - Asigurare medicală privată.

    Program de lucru: L-V- (08:00- 16:30).

    Dacă vrei să ne cunoaștem și să-ți comunic mai multe informații, sună la tel. 0728.303.784 (Oana). Așteptăm CV-ul tău actualizat

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (33)