Sef de Tura

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Rossini Sleeve Technologies active.

Vezi toate job-urile Sef de Tura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Rossini Sleeve Technologies
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.12.2019

    Rossini Sleeve Technologies produce sleeve-uri pentru imprimante industriale : Evergreeen Sleeve, Everstat Sleeve- asistenta electorostatica, Photoflex Sleeve – tiparire continua, Starcoat Sleeve, StarGlas Sleeve.
    Pe langa aceste produse folosite in flexografie, Rossini produce o gama larga de sleeve-uri din fibra de sticla si carbon cu acoperiri multiple, pentru orice aplicatie in rotogravura si ambalaje flexibileCateva din brevetele faimoase ale Rossini:

    • Air Carrier Sleeve System
    • Etichetele colorate introduse pentru a identifica Multi-layered printing sleeve
    • ESA White Sleeve
    • Leonardo Seamless Offset Sleeve
    • Photosleeve
    • Microprocesorul de identificare

    Cerinte

    studii medii
    experinta in productie;
    cunostiinte tehnice si mecanice;
    responsabilitate;
    consecvenţă;
    acurateţe;
    perseverenţă,
    echilibru şi stăpnire de sine;
    spirit de echipă;
    integritate;
    corectitudine;

    Responsabilitati

    1. Coordoneaza activitatea de productie de pe un schimb conform planificarilor facute de Departamentul de Programare si Productie;
    2. Supervizeaza activitatea angajatilor din aria de care raspunde astfel incat fiecare dintre acestia sa-si indeplineasca atributiile conform fisei postului;
    3. Intocmeste rapoartele de productie zilnice;
    4. Este responsabil de fluxul tehnologic de productie , aferent sectiei produs finit;
    5. Supervizeaza modul in care personalul din subordine respecta instructiunile procesului tehnologic si instructiunile de folosire a echipamentelor de productie;
    6. Sesizeaza superiorul ierarhic ori de cate ori apar probleme ce depasesc competenta personala de rezolvare;
    7. Propune sanctionari in cazurile necesare;

    Alte informatii

    Salariu competitiv;
    Tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare in valoare de 15,18 lei;
    Orele suplimentare sunt platite cu 200%;
    al 13-lea salariu;
    al 14-lea salariu;
    prime ;
    transport .

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (23)