Promoter ISIC România

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ISIC Romania active.

Vezi toate job-urile Promoter ISIC România active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: ISIC Romania
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.10.2023
    Scurta descriere a companiei

    Despre noi

    Suntem ISIC Romania, echipa care dezvolta la nivel national cele mai mari doua proiecte internationale care se adreseaza studentilor si tinerilor. Acestea sunt: proiectul International Student Identity Card (ISIC) si proiectul European Youth Card (EYCA). ISIC si EYCA sunt singurele legitimatii pentru studenti / tineri care ofera recunoastere globala si acces la o retea de 140.000 de beneficii in 139 de tari.

    Cerinte

    Activitatea consta in promovarea legitimatiei ISIC la standurile din campusurile studentesti, ce vor avea loc in orasele Bucuresti, Craiova, Brasov, Sibiu, Targu Mures, Constanta si Galati
    Perioada campaniei este 2 - 13 octombrie iar programul este de luni pana vineri, intre orele 09:30 - 13:30.

    Responsabilitati

    - Vei ajuta echipele ISIC la standuri prin promovarea legitimatiei ISIC catre studenti si informarea lor despre beneficiile pe care le pot accesa precum recunoastere internationala, acces la reduceri nationale/internationale & more
    - Vei participa la activitati de informare in universitati si iti vei dezvolta abilitatile de comunicare.
    - Iti vei dezvolta creativitatea, modul de a gandi si personalitatea.
    - Vei beneficia de un certificat al programului de internship si de scrisori de recomandare.

    Alte informatii

    Internship platit

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (6)