Sef atelier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Schurter Electronic Components active.

Vezi toate job-urile Sef atelier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Schurter Electronic Components
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 16.12.2019

    SCHURTER has been successfuly active in the global electronics industry since 1933. In the agile market environment, Schurter has repeatedly succeeded in mastering challenges and achieving continuous improvements.
    We focus on industrial electronics, medical technology, automotive technology, data and comunication and energy technology.
    Our values are integrity, courage and responsibility.

    Cerinte

    Studii echivalente recunoscute sau experienta relevanta si training de specialitate intr-o pozitie similara;
    Calificare ca electrician de intretinere si reparatii, fochist cazane de apa calda si cazane abur joasa presiune constituie avantaj;

    Responsabilitati

    Coordoneaza echipa din subordine in vederea asigurarii unei bune functionari, privind indeplinirea la timp si in standardele de calitate a lucrarilor efectuate;
    Urmarirea proceselor si intretinere si reparatii;
    Responsabil pentru procesul de intretinere atelier de scule;
    Substitut pentru procesul de mentenanta;
    Raspunde oricaror solicitari privind intretinerea, reparararea sau remedierea dotarilor societatii si spatiului aferent acestora;
    Raspunde de organizarea programului de lucru pentru echipa de intretinere;
    Instruieste periodic personalul din subordine privind modul de utilizare a agregatelor, masinilor- unelte si dispozitivelor din dotare;
    Tine legatura cu firmele ce asigura service-ul si serviciile specific.

    Salariul poate fi negociat in functie de competente si experienta
    Bonuri de masa
    Lucrul intr-o echipa dinamica, aflata intr-o continua ascensiune
    Posibilități de promovare n cadrul companiei

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (51)