Sef atelier

Angajator: Schurter Electronic Components
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 17.10.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii echivalente recunoscute sau experienta relevanta si training de specialitate intr-o pozitie similara;
    Calificare ca electrician de intretinere si reparatii, fochist cazane de apa calda si cazane abur joasa presiune constituie avantaj;

    Responsabilitati

    Coordoneaza echipa din subordine in vederea asigurarii unei bune functionari, privind indeplinirea la timp si in standardele de calitate a lucrarilor efectuate;
    Urmarirea proceselor si intretinere si reparatii;
    Responsabil pentru procesul de intretinere atelier de scule;
    Substitut pentru procesul de mentenanta;
    Raspunde oricaror solicitari privind intretinerea, reparararea sau remedierea dotarilor societatii si spatiului aferent acestora;
    Raspunde de organizarea programului de lucru pentru echipa de intretinere;
    Instruieste periodic personalul din subordine privind modul de utilizare a agregatelor, masinilor- unelte si dispozitivelor din dotare;
    Tine legatura cu firmele ce asigura service-ul si serviciile specific.

    Salariul poate fi negociat in functie de competente si experienta
    Bonuri de masa
    Lucrul intr-o echipa dinamica, aflata intr-o continua ascensiune
    Posibilități de promovare n cadrul companiei