Asistent Administrativ Jebel

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAIRON active.

Vezi toate job-urile Asistent Administrativ Jebel active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MAIRON
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.10.2019

    Prezentă de peste 20 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice, MAIRON Galați SA este una din cele trei companii românești, marca MAIRON. Echipa noastră, care depășește 700 de membri, împreună cu echipa extinsă a partenerilor de afaceri i-au câștigat și consolidat o poziție importantă grupului MAIRON în piața de profil.

    Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    Să ţi placă să comunici, să lucrezi bine n echipă
    Să fii o persoană practică, organizată şi dinamică
    Să te descurci bine cu operarea n Excel

    Dacă ai experienţă n logistică livrări, urmărire stoc, lucrul ntr-un program contabil sau n relaţionarea cu clienţii, acest lucru reprezintă un avantaj

    Responsabilitati

    Care sunt activitățile de care te ocupi ca Asistent administrativ?

    Ești persoana de legătură ntre departamentele din punctul de lucru și: vnzări, transport, stocuri de la sediul principal din Galați, asigurnd suport pentru:
    - aprovizionarea cu mărfuri a punctului de lucru;
    - generarea și transmiterea de documente din depozit Jebel către alte departamente Mairon; primirea și transmiterea n gestiune de documente similare;
    - gestionarea și raportarea activităților specifice postului.

    Alte informatii

    Iti oferim:
    Salariu motivant și prime periodice, tichete de masă, cooptarea n proiecte pentru dezvoltarea aptitudinilor.
    Atmosferă de lucru dinamică și situații provocatoare.