Asistent(a) Vanzari Confectii Dama

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Docte Consulting active.

Vezi toate job-urile Asistent(a) Vanzari Confectii Dama active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Docte Consulting
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.10.2019

    Organizatiile de masa sunt din ce in ce mai axate pe mecanizare si pe standardizarea oamenilor, aspecte care conduc la disparitia caracteristicilor individuale. In contrast, punem accentul pe puterile intelectuale si spirituale ale omului.
    ​Noi credem în Organizatiile cu un suflet!
    Noi credem in Oameni!
    ​Ne dorim sa avem o noua abordare pe piata recrutarii.
    Ofertele noastre sunt adaptate la cele mai recente tendinte de evolutie ale pieței. Consultantii nostri lucreaza cu pasiune si din pasiune.
    Cautam intotdeauna solutii intelepte pentru a crea 'Fuziunea intre Oameni si Companii'.
    Suntem implicati, creativi, flexibili si motivati de a finaliza cu succes orice proiect!

    Cerinte

    Experienta in vanzari - minim 1 an;
    Pasiune pentru fashion, pentru haine si placerea de a vinde;
    Abilitati foarte bune de comunicare;
    Persoana serioasa, responsabila, agreabila, deschisa.

    Responsabilitati

    Receptie produse;
    Aranjare produse si visual merchandising;
    Relatia cu clientii- recomandare produse, incasare plata;
    Curatenia si ordinea in magazin;
    Gestiune, inventare;
    Social media

    Magazinul se afla in Piata Romana, are o vechime de peste 25 ani si are un portofoliu de cliente fidele.
    Programul este de 30hsaptamana (intr-o saptamana se lucreaza luni, miercuri, vineri, iar urmatoarea saptamana se lucreaza marti, joi si sambata; programul zilnic este de la 10h00 la 20h00).
    Salariul este de 1500 lei+ bonusuri din vanzari

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (69)