Reprezentant Tehnic Vanzari Bucuresti si Constanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Tehnic Vanzari Bucuresti si Constanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Actualizat la: 10.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerințe:

    - Diplomă universitară tehnică;
    - Minim 2 ani experienţă n vnzări ( reprezintă un avantaj experienţa n domeniu construcţii sau echipamente de sudură);
    - Excelente abilităţi de comunicare, relaţionare cu clienţii, atenţie distributivă şi capacitatea rapidă de a lua decizii;
    - Cunoștințe operare PC;
    - Cunoștințe avansate a limbii engleze.

    Responsabilitati

    Responsabilităţi:

    - Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi de furnizori autohtoni şi străini;
    - Prezentarea, promovarea şi vnzarea produselor n conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
    - Urmărirea realizării planului de vnzări lunar, trimestrial şi anual;
    - Participarea la negocieri, ntocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizarii acestora;
    - Incasarea sumelor datorate de către clienţi şi transmiterea documentelor de vnzare;
    - Responsabil de ntocmirea documentelor de transport-marfă conform normativelor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Contract nedeterminat;
    - Salariu atractiv;
    - Bonus Trimestrial;
    - Tichete de masă;
    - Program de lucru: L-V, 08.00 16.30.

    Aşteptăm CV ul tău sau nu ezita să ne contactezi la tel. 0746 047 580