Analist Suport Companii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Banca Transilvania active.

Vezi toate job-urile Analist Suport Companii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Banca Transilvania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.11.2019

    Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate;
    Experienta similara - Minim 6luni;
    Capacitate de analiza si atentie sporita la detalii;
    Abilitati excelente de comunicare;
    Responsabilitate crescuta fata de activitatea desfasurata.

    Responsabilitati

    sustinerea activitatilor desfasurate de segmentele IMM Microbusiness Mid Corporate ale sucursalei in rezolvarea solicitarilor zilnice ale clientilor, precum si furnizarea de rapoarte si alte materiale necesare colegilor de departament.

    Alte informatii

    Salariu fix pachet de beneficii complet;
    Plan de cariera transparent, adaptat la obiective;
    Echipa cu spirit fain.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta, Job national

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (24)