Manager Relatii Clienti - Persoane Fizice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Banca Transilvania active.

Vezi toate job-urile Manager Relatii Clienti - Persoane Fizice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Banca Transilvania
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.12.2019

    Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate;
    Experienta anterioara relevanta in oferirea de servicii financiar-bancare dedicate clientilor Persoane Fizice;
    Abilitati excelente de comunicare cu diverse tipologii de oameni;
    Capacitate ridicata de adaptabilitate la schimbari generate de mediul de business;
    Deschidere constanta pentru deplasari la nivel local catre clienti existentipotentiali

    Responsabilitati

    Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de consultanta specifica;
    Vanzarea produselor serviciilor catre clientii Persoane Fizice;
    Promovarea imaginii bancii.

    Salariu fix, bonus vanzari in functie de rezultate pachet de beneficii complet;
    Plan de cariera transparent, adaptat la obiective;
    Echipa cu spirit fain.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (298)