Luxury Coffee Sales Advisor Nespresso 8h - AFI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nestle Romania active.

Vezi toate job-urile Luxury Coffee Sales Advisor Nespresso 8h - AFI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Nestle Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.12.2019

    La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru sine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul ghideaza toate deciziile noastre si contureaza experienta pe care o oferim fiecarui angajat, indiferent de nivelul orgazitional la care se afla.

    Cerinte

    Oferim o poziție full-time (40hsăptămnă, 8hzi și 1 ora pauză de masă) pentru boutique-ul nostru situat in mall-ul AFI Cotroceni Mall. Turele sunt flexibile in conformitate cu programul de funționare al mall-ului (intre ora 9:30 si 22:30, de luni pnă duminică).

    Dacă ești iubitor de cafea premium, pasionat de ceea ce faci, pui mereu clientul pe primul loc și te simți confortabil să lucrezi cu un brand renumit, atunci ai toate atributele necesare pentru a avea succes.

    Responsabilitati

    In Nespresso vei avea șansa de a evolua și de a-ți atinge potențialul, deoarece susținem oamenii care gndesc diferit, sunt pregătiți să evolueze, și depășesc limitele și demonstrează creativitate in tot ceea ce fac.

    O zi obișnuită ar decurge astfel...

    Incepi ziua cu aroma Nespresso preferată
    Oferi cele mai bune servicii clienților noștri
    Iți atingi obiectivele personale și profesionale
    Preiei și procesezi comenzile membrilor Nespresso, prezentnd toată gama noastră de produse
    Oferi informații noilor clienți despre produsele și serviciile Nespresso
    Cum poți avea succes?

    Dacă ești interesat de o poziție in care vei reprezenta un brand care te va motiva și inspira in fiecare zi, te așteptăm cu o echipă prietenoasă și un mediu profesionist, oportunități de dezvoltare și un pachet salarial pe măsură (intre 2000lei si 2200lei net + 20% bonus lunar + bonuri de masa).

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Nestle Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Nestle Romania >>

    BUCURESTI,

    Hybrid

    2980 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (130)