Contabil

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.09.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerințe:

    ➣ Diplomă universitară;
    ➣ Minim 3 ani experienţă n domeniul financiar contabil;
    ➣ Cunoștințe n evidența contabilă a avansurilor spre decontare și deconturi de personal;
    ➣ Cunoștințe SAP;
    ➣ Cunoștințe avansate a limbii engleze.

    Responsabilitati

    Responsabilităţi:

    ➣ nregistrarea deconturilor și cererilor de avans primite n programul SAP;
    ➣ Verificarea și deblocarea la plată a deconturilor nregistrate;
    ➣ ntocmirea situației lunare;
    ➣ nregistrarea corectă și la timp a tuturor operațiilor contabile;
    ➣ Realizarea activităților de nchidere de lună, conform procedurilor interne;
    ➣ Completarea rapoartelor diverse conform legislației n vigoare;
    ➣ Administrare personal.

    Alte informatii

    Beneficii:

    ➣ Salariu atractiv;
    ➣ Tichete de masă;
    ➣Tichete cadou (Crăciun şi Paşte)

    Contract perioda determinata ( 6 luni)

    Pentru mai multe detalii aşteptăm CV ul tău sau nu ezita să ne contactezi la tel. 0746 047 580.