Asistent administrativ cu limba Franceza - part time (6 ore)

Angajator: Hays
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.11.2019

    Hays is the leading global specialist recruitment group placing professional candidates in permanent, temporary and interim positions. We operate across the private and public sectors offering tailor-made contingency recruitment services, executive search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) and Talent Management Solutions.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie din domeniul retail, suntem in cautarea unei persoane vorbitoare de limba franceza, care va reprezenta liantul intre departamentele companiei.

    Suntem in cautarea unei persoane cu foarte bune abilitati de comunicare si organizare, care sa se ocupe de sarcini administrative in cadrul companiei.

    Responsabilitati

    -gestionare corespondenta si curierat;
    -traduceri in limba franceza;
    -gestionare mail + solicitari via telefon;
    -gestionare si organizare docmente interne;

    Daca esti cunoscator de limba Franceza si iti doresti sa activezi in cadrul unei companii care sa te sprijine profesional, te afli in locul potrivit.

    -program de lucru part time ( 6 ore);
    -mediu de lucru international;
    -dezvoltare profesionala;