Reprezentant tehnic si comercial

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant tehnic si comercial active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 17.11.2019

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Studii medii / superioare finalizate
    Experienta comerciala ca agent vanzari in domeniul tamplariei termopan
    Excelente abilitati de comunicare si negociere
    Persoana energica, orientata spre rezultate
    Permis de conducere - categoria B

    Responsabilitati

    Prezentarea si promovarea produselor companiei
    Realizarea ofertelor pentru potentialii clienti
    Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti
    Mentinerea legaturii cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora
    Intocmirea rapoartelor privind situatia vanzarilor, a trendurilor in piata sau a potentiialilor clienti
    Urmarirea incasarilor si oferirea de discounturi

    Alte informatii

    Obiective:
    Realizarea targetului de vanzari stabilit
    Identificarea de clienti noi
    Cresterea cotei de piata a produselor

    Remote

    Remote

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (14)