Key Account Manager Operational Service

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hunt Recruitment active.

Vezi toate job-urile Key Account Manager Operational Service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Hunt Recruitment
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.03.2020

    Hunt Group – a mix of recruitment (executive search and head hunting) and outsourcing activities in industries such as IT, oil&gas, banking, finance and automotive.

    Cerinte

    - Experienta anterioara similara minim 1-2 ani
    - Studii superioare tehnice/economice
    - Capacitate de organizare a activitatii profesionale si planificare a timpului
    - Abilitati de comunicare si lucru in echipa
    - Disponibilitate si perseverenta in acumularea de cunostinte noi
    - Cunostinte de limba engleza – minim nivel mediu
    - Cunostinte operare calculator (Microsoft Office)

    Responsabilitati

    - Preluarea solicitarilor de la client via email, procesarea lor cu clientul – telefonic sau email pana la clarificarea obiectului solicitarii, inregistrarea lor in sistemul MiniCRM
    - Asignarea interventiilor catre tehnicianul desemnat, urmarind prioritatile si incarcarea din teren- sedinta zilnica in department
    - Mentinerea legaturii cu tehnicianul asignat pe tot parcursul lucrarii – depinde de interventie
    - Urmarirea, acolo unde e cazul, de piese necesare interventiei/revenirii – tin legatura cu gestiunea depozitului pentru trimiterea lor
    - Intocmirea situatiei lunare – centralizator lucrari catre client – in baza raportului din MinicRM si al proceselor verbale ale tehnicienilor
    - Trimiterea situatiei catre contabilitate pentru emiterea facturii
    - Sortarea proceselor verbale – Completarea sablonului de centralizator

    Alte informatii

    Oferim
    - Laptop + telefon
    - Program de bonusare atractiv
    - Program de instruire

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (113)