Agent Servicii Clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HRS Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Servicii Clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.05.2020

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    - Abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;
    - Empatic, diplomat și proactiv în interacțiunile cu clienții;
    - Invatarea rapida a informatiilor transmise.

    Responsabilitati

    - Vei reprezenta compania si vei interactiona cu clientii carora le ofera servicii;
    - Vei raspunde si gestiona solicitarile primite din partea clientilor telefonic sau prin e-mail, oferind suport in legatura cu serviciile companiei;
    - Vei fi responsabil de pastrarea confidentialitatii datelor clientilor si consilierea financiara a acestora, pentru a asigura persistenta portofoliului;
    - Vei face parte dintr-o echipa tanara si dinamica.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - tichete masa;
    - asigurare medicala privata;
    - mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica;
    - program flexibil, fara ture de noapte;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (130)