Tehnician service

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.08.2019

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Absolvent liceu/ școală profesională cu specializare tehnica: mecanica, electromecanica, instalații electrice, etc.
    Prezinta avantaj cunoștințele de mecanica, electrica si experiența in service ascensoare și scări rulante;
    Permis de conducere auto;
    Capacitatate de a lucra in echipa;
    Disponibilitate de a se deplasa la clienți;
    Apt pentru lucrul la înălțime;
    Domiciliul in Timișoara.

    Responsabilitati

    Participa la efectuarea lucrărilor de întreținere si reparații a echipamentelor clienților companiei;
    Gestionează relația cu clientul final;
    Completează formularele specifice si rapoartele solicitate;
    Zona acoperita – Timișoara si împrejurimile;
    Se deplasează la clienți pentru a face verificări conform planului de mentenanța;
    Se deplasează la solicitările clienților pentru a remedia defecțiunile apărute.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie multinaționala, intr-un mediu de lucru profesionist, organizat si plăcut;
    Participa continuu la training-uri teoretice si practice sub îndrumarea unui mentor;
    Acces la training-uri internaționale;
    Calificare certificata in meserie;
    Acces la tehnologie de ultima generație in domeniu;
    Se acorda bonusuri de performanta

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>