Back Office Assistant - Iasi

Angajator: Hays
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 21.08.2019

    Hays is the leading global specialist recruitment group placing professional candidates in permanent, temporary and interim positions. We operate across the private and public sectors offering tailor-made contingency recruitment services, executive search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) and Talent Management Solutions.

    Cerinte

    Esti o persoana organizata, vorbitoare de limba engleza si doresti sa te ocupi de activitati administrative?

    Suntem in cautarea unei persoane cu foarte bune abilitati de comunicare si organizare, care sa se ocupe de sarcini administrative in cadrul companiei, in Back Office.

    Daca esti cunoscator de limba engleza la un nivel conversational si iti doresti sa activezi in cadrul unei companii care sa te sprijine profesional, te afli in locul potrivit.

    Responsabilitati

    -gestionarea serviciului de curierat din cadrul companiei
    -redirectionarea corespondentiei ( telefon, fax, e-mail)
    -monitorizarea si gestionarea stocurilor consumabile
    -asistenta pentru receptie - la nevoie