Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRITON active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: TRITON
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.09.2019

    Triton este furnizor complet de scule electrice, utilaje, accesorii si consumabile pentru o gama larga de aplicatii din domeniul constructiilor, industrieri, instalatiilor, productiei, amenajarilor interioare, agriculturii, amenajarii si intretinerii spatiilor verzi, profuctiei tamplariei din PVC si aluminiu.

    Cerinte

    Pentru a face parte din echipa TRITON este important să:
    - îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;
    - vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;
    - fii creativ și ambițios;
    - fii TU.

    Ești de-al nostru dacă:
    - îți plac provocările;
    - ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și cu simțul umorului;
    - ai abilități de structurare a muncii;
    - unul dintre atuurile tale este comunicarea interpersonală;
    - ai finalizat o facultate cu profil economic;
    - ai o gândire analitică.

    Responsabilitati

    Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:
    - Contabilizarea și înregistrarea: registrul de casă, deconturilor, facturilor de la furnizori și a celor de servicii;
    - Întocmirea listei cu obiectele de inventar în folosință, în conformitate cu înregistrările contabile;
    - Verificarea zilnică a jurnalului de vânzări și a extraselor bancare și operarea încasărilor/plăților;
    - Urmărirea fluxului de numerar din cadrul punctului de lucru.
    Iar împreună cu echipa vei participa la îmbunătățirea proceselor, prin propunerea unor noi proceduri sau modificarea celor existente.

    Alte informatii

    La TRITON te așteaptă:
    - o echipa energică, orientată către rezultat;
    - noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
    - un mediu de lucru plăcut;
    - transparență și autenticitate.

    Pachet salarial:
    - contract de muncă pe durată nedeterminată;
    - salariul minim acordat în perioada de probă: 2800 lei (salariul net + tichete de masă). Salariul poate varia în funcție de experiența profesională.
    - tichete de masă, prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);
    - zile libere plătite pentru evenimente speciale;
    - programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;
    - program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h + 1 h pauza de masa).

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (64)