Suport It - Software

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRITON active.

Vezi toate job-urile Suport It - Software active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: TRITON
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 26.08.2019

    Triton este furnizor complet de scule electrice, utilaje, accesorii si consumabile pentru o gama larga de aplicatii din domeniul constructiilor, industrieri, instalatiilor, productiei, amenajarilor interioare, agriculturii, amenajarii si intretinerii spatiilor verzi, profuctiei tamplariei din PVC si aluminiu.

    Cerinte

    Pentru a face parte din echipa TRITON este important să:
    - îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;
    - vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;
    - fii creativ și ambițios;
    - fii TU.

    Ești de-al nostru dacă:
    - Unul dintre obiectivele tale este acela de a te dezvolta permanent atât profesional cât și profesional.
    - Deții cunoștințe cu privire la:

    Întreținerea hardware și software a echipamentelor IT (servere, calculatoare, periferice, echipamente aferente rețelei),
    Sisteme de operare (Windows, Windows Server,Linux),
    Baze de date, Exchange Server, Active Directory, servicii de rețea (DNS, DHCP, etc), servicii web, FTP;

    Ai urmat și cursurile unei facultăți în domeniul IT? Atunci abia așteptăm să te cunoaștem.

    Responsabilitati

    Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:
    - Instalarea/configurarea sistemelor de operare și a altor aplicații pe stațiile de lucru și serverele din cadrul companiei;
    - Verificarea periodică și menținerea bunei funcționări a stațiilor de lucru și a serverelor;
    - Întreținerea și dezvoltarea rețelei de calculatoare;
    - Participarea la întreținerea și dezvoltarea aplicației ERP utilizată în companie precum și la alte aplicații utilizate;
    - Rezolvarea incidentelor tehnice apărute la echipamentele IT;
    - Acordarea asistentei utilizatorilor.

    Iar împreună cu echipa vei participa la întreținerea și dezvoltarea aplicației ERP utilizată în companie precum și la alte aplicații utilizate dar și la realizarea și actualizarea procedurilor de lucru privind aplicația ERP utilizată în companie.

    Alte informatii

    La TRITON te așteaptă:
    - o echipa energică, orientată către rezultat;
    - noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
    - un mediu de lucru plăcut;
    - transparență și autenticitate.

    Pachet salarial:
    - contract de muncă pe durată nedeterminată;
    - tichete de masă, prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);
    - zile libere plătite pentru evenimente speciale;
    - programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;
    - program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h + 1 h pauza de masa).

    Aplica fara CV
    Constanta,