Regional Sales Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GVP Consulting active.

Vezi toate job-urile Regional Sales Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GVP Consulting
Domeniu:
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 04.11.2019
    Scurta descriere a companiei

    Companie de consultanta

    Cerinte

    Studii superioare finalizate.
    Capabil sa utilizeze MS Office la un nivel mediu
    Cunoasterea limbii engleze vorbit si scris, nivel mediu
    Cunostinte de baza financiar-fiscale
    Competente in vanzari
    Experienta in distributia indirecta obligatorie
    Experienta FMCG obligatorie
    Permis categoria B.

    Profilul candidatului ideal:

    Capacitatea de a întelege punctele de vedere sustinute de ceilalti si de a formula adecvat intrebarile
    Abilitati de a-si convinge interlocutorii cu argumente
    Comunica cu usurinta, fluent si pe intelesul interlocutorilor
    Sociabil si extrovertit in relatia cu cei din jur
    Deschidere si responsabilitate fata de valorile etice general valabile.
    Capacitate de a lucra multitasking

    Responsabilitati

    Analiza pietei
    Gestionarea bazelor de date
    Cunoasterea asumarea si aplicarea sistemului de vanzare al companiei
    Analiza si raportarea rezultatelor
    Analiza si urmarirea activitatii distribuitorilor
    Gestionarea campaniilor si evenimentelor de promovare
    Gestionarea incasarilor
    Gestionarea realtiei cu superiorii si cu celelalte departamente

    Alte informatii

    Sistem de salarizare si beneficii:

    Sistem de salarizare:
    Salariu fix
    Bonusuri de performata
    Automobil

    Descrierea companiei:

    Compania produce si comercializeaza vinuri in Romania, de peste 20 de ani.
    Vinurile pe care compania le produce au cucerit atat piata noastra, cat si pe cea din afara, fiind multiplu medaliate ale concursurilor internationale.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (226)