BMF TOTAL SERV -TEHNICIAN PENTRU SISTEME DE DETECTIE INCENDIU, EFRACTIE SI TVCI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BMF GRUP  active.

Vezi toate job-urile BMF TOTAL SERV -TEHNICIAN PENTRU SISTEME DE DETECTIE INCENDIU, EFRACTIE SI TVCI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: BMF GRUP
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Timisoara
  • Actualizat la: 04.11.2019

    BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate pentru toate tipurile de cladiri.

    Echipa BMF are expertiza in SERVICII INTEGRATE de FACILITY MANAGEMENT pentru constructii, cum ar fi: centre comerciale, birouri, platforme logistice, magazine multibrand, asambluri rezidentiale, locatii bancare.

    Cerinte

    -Permis conducere cat. B (obligatoriu);
    -Disponibilitate la deplasari;
    -Cursul A.R.T.S. absolvit (obligatoriu);
    -Experienta minim 3 ani in punerea in functiune a sistemelor de securitate (DSC, PARADOX, CERBER, TELETECH)
    -Studii medii sau superioare, de preferinta cu profil tehnic-electric
    -Abilitati tehnice excelente;
    -Responsabil, dinamic, spirit de echipa;

    Responsabilitati

    -Intretinerea tehnica a sistemelor de securitate, CCTV si control acces;
    -Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu);
    -Programarea sistemelor de securitate instalate;
    -Intocmirea necesarului de materiale si echipamente pentru lucrarea care urmeaza a fi executata;
    -Verificarea/PIF a instalatiilor de securitate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (466)