Specialist inregistrare facturi - Franta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile OC Prod HR Consulting active.

Vezi toate job-urile Specialist inregistrare facturi - Franta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: OC Prod HR Consulting
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 31.10.2019

    OC Prod is a consulting company in Management and Organization, founded in 2005 in Romania, which currently operates in 6 countries on 4 continents (Canada, Morocco, France, Romania, Vietnam, China).

    OC Prod is an international recruitment agency, specialized in areas such as engineering, medical, retail. IT, Finacial, BPO etc.

    We are involved, together with our clients, who are also our partners in developing and implementing projects.

    Cerinte

    Experienta intr-o firma de contabilitate (ideal) ;
    - Studii superioare ;
    - Nivel avansat de limba franceza (C1) ;
    - Nivel mediu - conversational de limba enleza (B2)
    - Cunostinte bune de operare MS Office (Excel, Word) ;
    - Abilitati de comunicare si dorinta in eficientizarea actiunilor ;
    - Capacitate de planificare a sarcinilor si prioritatilor ;
    - Persoana serioasa, motivata si implicata, riguroasa, dornica sa invete ;
    - Capacitate de a lucra in echipa si de a se organiza in autonomie;
    - Capacitate de a lucra cu termene limita ;
    - Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informațiilor ;
    - Atenție la detalii, responsabilitate și capacitate de autoorganizare.

    Responsabilitati

    - Inregistreaza documente pentru un portofoliu de clienti ;
    - Acorda suport si asistenta departamentului contabil ;
    - Evidenta si inregistrarea facturilor primite de la furnizori, redactarea si inregistrarea facturilor catre clienti, evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar etc.

    Alte informatii

    - Mediu de lucru dinamic, international
    - Pachet salarial atractiv
    - Traininguri de specialitate.

    - Locatie: Toulon (sudul Frantei)

    Aplica fara CV
    Strainatate,

    Remote

    Remote

    Vezi job-uri similare (8)